Subskrybuj
PL

Wyniki

Każdy pomysł sprawdzony. Porażki też.

Każdy pomysł tradingowy, jego wynik po kosztach na cenach, których nigdy nie widział, i dokładnie ten test, którego nie przeszedł. Nic nie znika ze strony.

  • Zablokowany sędzia
  • Każdy koszt policzony, potem podwojony
  • Zaktualizowano: 26 października 2026
Sędzia BaroqTech · rejestr
  • Pomysł na wybicieOdrzucony
  • Pomysł trendowyNigdy nie włączony
  • Pomysł powrotu do średniejOdrzucony
  • Spread wliczony
  • Prowizja wliczona
  • Podwojone koszty

Zaliczone testy, z dziewięciu

  • Żaden
  • Niektóre
  • Wszystkie dziewięć
Ilustracja układu. Prawdziwa tabela z każdym wynikiem jest niżej.
1.00
Próg zaliczenia wyniku
9 testów
Każdy pomysł przechodzi je wszystkie
2020–2025
Ceny złota, w krokach pięciominutowych
0 zdanych
Powiedziane otwarcie, na tej stronie

Każdy dotąd przetestowany pomysł handlowy, od najlepszego wyniku. Zaktualizowano 26 października 2026.

Przetestowane pomysły: 33. Ocenione i odrzucone: 29, nigdy niewłączone: 4, zaliczone: 0. Aktualizacja: 26 października 2026.

-1.0-0.50+0.5+1.0+1.5próg zaliczenia 1.00poprzeczka szczęścia 1.04Reversal after the afternoon gold fix: wynik punktowy -0.95, odrzuconyFading the edges of a quiet range: wynik punktowy -0.87, odrzuconyNarrowest day of seven, then the break: wynik punktowy -0.66, odrzuconyNew York session, long only (control): wynik punktowy -0.60, odrzuconyFading sharp 15-minute moves: wynik punktowy -0.42, odrzuconyLondon direction carried into New York: wynik punktowy -0.42, odrzuconyMany weak signals in one model: wynik punktowy -0.32, odrzuconyGold against its dollar and real-yield value: wynik punktowy -0.31, odrzuconyEquity stress haven: wynik punktowy -0.23, odrzuconyMomentum after 08:30 New York news: wynik punktowy -0.14, odrzuconyNew York metals-open breakout: wynik punktowy -0.13, odrzuconyBreakout after a quiet squeeze: wynik punktowy -0.10, odrzuconyHourly channel breakout: wynik punktowy -0.03, odrzuconyBreak of yesterday's high in an uptrend: wynik punktowy -0.01, odrzuconyAsian session mean reversion: nigdy nie włączony, odrzuconyAsian session sweep and reversal: nigdy nie włączony, odrzuconyFading yesterday's high and low: nigdy nie włączony, odrzuconyTwo-day channel breakout: nigdy nie włączony, odrzuconyAsian range breakout: wynik punktowy 0.09, odrzuconyMoving-average pullback with a VWAP filter: wynik punktowy 0.29, odrzuconyPullback in a four-hour trend: wynik punktowy 0.32, odrzuconyTime-of-day pattern: wynik punktowy 0.36, odrzuconyMetals dollar confirm: wynik punktowy 0.37, odrzuconyRange expansion from the open: wynik punktowy 0.45, odrzuconySilver leads gold: wynik punktowy 0.45, odrzuconyVolatility breakout from the day's open: wynik punktowy 0.58, odrzuconyBreak of yesterday's high, second version: wynik punktowy 0.71, odrzuconyDaily momentum: wynik punktowy 0.73, odrzuconyMorning direction, large moves only: wynik punktowy 0.73, odrzuconyMorning direction held to the New York close: wynik punktowy 0.77, odrzuconyBreakout after an inside day: wynik punktowy 0.86, odrzuconyAsian range breakout with a trend filter: wynik punktowy 0.96, odrzuconyNew York opening-range breakout: wynik punktowy 1.01, odrzucony
OdrzuconyNigdy nie włączonyZaliczonyWynik po kosztach, na cenach, których pomysł nigdy nie widział. Przekroczenie progu zaliczenia nie wystarczy: pomysł musi zaliczyć wszystkie dziewięć testów, w tym test szczęścia. Wskaż kropkę, by zobaczyć nazwę.

Wynik punktowy to roczny zwrot podzielony przez jego wahania, po wszystkich kosztach handlu, mierzony tylko na cenach, których pomysł nigdy nie widział. Próg zaliczenia to 1.00 i jego przekroczenie nie wystarczy: pomysł musi też zaliczyć testy kosztów, spójności i szczęścia. Poprzeczka szczęścia to wynik, jaki najlepszy ze wszystkich wypróbowanych pomysłów osiągnąłby według oczekiwań wyłącznie przez przypadek.

„Nigdy nie włączony” oznacza, że w żadnym dwuletnim odcinku żadne ustawienie pomysłu nie zarabiało, więc nigdy nie wolno mu było handlować w teście.

Mówimy otwarcie: sędzia odrzucił New York opening-range breakout, bo nie przeszedł testu szczęścia. Nadal uruchamiamy go z małą wielkością jako test forward, na koncie demo i na jednym własnym koncie handlowym trzymanym w innej firmie, które nie pozwoliło mu jeszcze złożyć żadnej transakcji, ze stopem przy każdej transakcji i stałym dziennym limitem strat. To nie jest oferta i nie liczy się jako zaliczenie. Nic nie jest sprzedawane na jego podstawie, a jego wynik zostanie tu opublikowany tak czy inaczej.

Jak sprawdzić zweryfikowaną historię wyników EA na złoto

Dlaczego EA na złoto zdają backtest, a zawodzą na koncie rzeczywistym

Co powinien zawierać prawdziwy backtest EA na złocie

Na dzień 26 października 2026 ta tabela zawiera dotąd przetestowane pomysły i żaden nie przeszedł wszystkich testów.

Najwyższy wynik punktowy w tabeli to 1.01, dla New York opening-range breakout, z testu z dnia 8 października 2026; liczba transakcji: 448.

Na dzień 26 października 2026: liczba pomysłów nigdy nie włączonych to 4. Najczęstszy powód odrzucenia pomysłu to "Wynik poniżej progu zaliczenia", pierwszy podany powód w liczbie pomysłów: 21.

PomysłRodzajTransakcje w teścieWynik punktowyWerdyktGłówny powódPrzetestowano
New York opening-range breakoutSesyjne4481.01OdrzuconyNie do odróżnienia od przypadku
Asian range breakout with a trend filterSesyjne2110.96OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 4 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Breakout after an inside dayZmienność1630.86OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 4 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Morning direction held to the New York closeSesyjne7750.77OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 2 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachNie do odróżnienia od przypadku
Morning direction, large moves onlySesyjne4230.73OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 2 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachNie do odróżnienia od przypadku
Daily momentumTrend460.73OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 6 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Break of yesterday's high, second versionTrend4790.71OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Volatility breakout from the day's openZmienność3040.58OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Silver leads goldMiędzyrynkowe13870.45OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 3 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachJeden okres niesie wynikNie do odróżnienia od przypadku
Range expansion from the openZmienność3570.45OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Metals dollar confirmMiędzyrynkowe4180.37OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Time-of-day patternKalendarz9050.36OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Pullback in a four-hour trendPowrót do trendu5440.32OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 4 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Moving-average pullback with a VWAP filterPowrót do trendu4770.29OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Asian range breakoutSesyjne5250.09OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Break of yesterday's high in an uptrendTrend150−0.01OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 7 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Hourly channel breakoutTrend232−0.03OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Breakout after a quiet squeezeZmienność206−0.10OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
New York metals-open breakoutSesyjne763−0.13OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 5 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadku
Momentum after 08:30 New York newsWiadomości254−0.14OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Equity stress havenMiędzyrynkowe132−0.23OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 7 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Gold against its dollar and real-yield valueWartość względna60−0.31OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 7 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Many weak signals in one modelZespołowe253−0.32OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
London direction carried into New YorkSesyjne601−0.42OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Fading sharp 15-minute movesPowrót do średniej448−0.42OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
New York session, long only (control)Kontrola256−0.60OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Narrowest day of seven, then the breakZmienność20−0.66OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 7 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Fading the edges of a quiet rangePowrót do średniej244−0.87OdrzuconyWynik punktowy poniżej progu zaliczenia i 6 więcejWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Reversal after the afternoon gold fixFixing160−0.95OdrzuconyZa mało transakcji, by ocenić i 7 więcejZa mało transakcji, by ocenićWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Asian session mean reversionPowrót do średniej––OdrzuconyNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treningu i 7 więcejNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treninguWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Asian session sweep and reversalPolowanie na stopy––OdrzuconyNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treningu i 7 więcejNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treninguWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Fading yesterday's high and lowPolowanie na stopy––OdrzuconyNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treningu i 7 więcejNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treninguWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia
Two-day channel breakoutTrend––OdrzuconyNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treningu i 7 więcejNigdy nie włączony: żadne ustawienie nie zarobiło w treninguWynik punktowy poniżej progu zaliczeniaNie przechodzi przy podwojonych kosztachZbyt mało rentownych półroczyJeden okres niesie wynikTiming niewiele lepszy niż przypadekNie do odróżnienia od przypadkuZbyt mało jego ustawień zarabia

Testy używają cen złota od 2020 do 2025, w krokach pięciominutowych. Wszystkie wyniki punktowe to wyniki BACKTESTU, nie realnego handlu. Najedź na powód, by zobaczyć każdy test, którego pomysł nie przeszedł (na telefonie każda karta wymienia je wszystkie), a dotknij lub kliknij, by zobaczyć, co ten test sprawdza. Nazwa pomysłu otwiera jego pełną kartę wyników w dzienniku badań. Każde uruchomienie, z liczbami · Jak działają testy · Jak zweryfikować historię wyników EA na złocie · Dlaczego EA na złoto przechodzą backtest, a zawodzą na żywo · Słowniczek

Według rodzaju pomysłu

Każdy dotąd wypróbowany rodzaj pomysłu i najlepszy wynik wśród jego pomysłów. Wynik powyżej 1.00 sam w sobie nie jest zaliczeniem: pomysł musi zaliczyć wszystkie dziewięć testów.

RodzajNajlepszy wynikNajlepszy pomysł
Sesja
Przetestowano: 7, zaliczono: 0
1.01New York opening-range breakout
Zmienność
Przetestowano: 5, zaliczono: 0
0.86Breakout after an inside day
Trend
Przetestowano: 5, zaliczono: 0
0.73Daily momentum
Między rynkami
Przetestowano: 3, zaliczono: 0
0.45Silver leads gold
Kalendarz
Przetestowano: 1, zaliczono: 0
0.36Time-of-day pattern
Pullback w trendzie
Przetestowano: 2, zaliczono: 0
0.32Pullback in a four-hour trend
Wiadomości
Przetestowano: 1, zaliczono: 0
−0.14Momentum after 08:30 New York news
Wartość względna
Przetestowano: 1, zaliczono: 0
−0.31Gold against its dollar and real-yield value
Zespołowe (ensemble)
Przetestowano: 1, zaliczono: 0
−0.32Many weak signals in one model
Powrót do średniej
Przetestowano: 3, zaliczono: 0
−0.42Fading sharp 15-minute moves
Kontrola
Przetestowano: 1, zaliczono: 0
−0.60New York session, long only (control)
Fixing
Przetestowano: 1, zaliczono: 0
−0.95Reversal after the afternoon gold fix
Polowanie na stopy
Przetestowano: 2, zaliczono: 0
–nigdy nie włączony

Oferta czasowa

20% zniżki

your first month of the Monthly Pass

Oferta kończy się 31 października 2026

Wyślemy Ci kod i jedną wiadomość, gdy system tradingowy trafi do sprzedaży. Zrezygnuj w dowolnym e-mailu. Prywatność